Sukcesy uczestników

Złoty Medal Janka Strzeszyńskiego, absolwenta Olimpijskiego Koła Informatycznego na Międzynarodowej Olimpiadzie Informatycznej IOI 2021!

Artykuł:
https://www.facebook.com/2247317372200511/posts/2908841512714757
Informacja Olimpiady:
https://www.facebook.com/OlimpiadaInformatyczna/posts/3991250984306452
Wyniki:
https://ranking.ioi2021.sg/
http://stats.ioinformatics.org/results/2021

Złoty medal Międzynarodowa Olimpiada Informatyczna

 



Pierwsza Europejska Olimpiada Informatyczna Dziewcząt  2021 – sukces uczestniczek Olimpijskiego Koła Informatycznego!

Wiktoria Rozkosz – srebrny medal
Ela Łabaj – brązowy medal
Ela jest uczennicą VIII klasy, a już osiągnęła fantastyczny sukces wśród licealistów!
Gratulacje dla Jowity Drozdowicz i Mikołaja Bulge – to również sukces nauczycieli prowadzących Olimpijskie Koło Informatyczne dla zaawansowanych!Wyniki: https://egoi.ch/en/results/Informacja Olimpiady Informatycznej: https://www.facebook.com/OlimpiadaInformatyczna/posts/3965183173579900

Artykuł: https://www.facebook.com/2247317372200511/posts/2904211193177789
oraz: https://oki.org.pl/egoi/


Informacja Ministerstwa Edukacji i Nauki:
https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/i-europejska-olimpiada-informatyczna-dziewczat-ego–sukcesy-naszej-reprezentacji



Sukces uczestników Olimpijskiego Koła Informatycznego w finale Olimpiady Informatycznej Juniorów 2021!

Złoci Medaliści:
Karol Łacina
Stanisław Lada
Jerzy Olkowski
Adam Gąsienica-Samek
Paulina Żeleźnik
Ignacy Kus
Tomasz Pływacz
Filip Latuszek
Srebrni Medaliści:
Szymon Hajderek
Michał Margos
Natalia Mietelska
Brązowi Medaliści:
Zofia Mroziuk
Piotr Dybich
Mateusz Tymiński
Oliwia Rozkosz
Gabriela Ossowska
Karol Żeleźnik
Adam Wnuk
Finaliści:
Oskar Pogoda
Wojciech Wnuk
Konrad Chojnacki
Daria Mielniczek
Maria Zyskowska
Jakub Gryz
Katarzyna Furmanek


Lista finalistów:
https://oij.edu.pl/oij15/etap3/wyniki.pdf
Artykuł:
https://www.facebook.com/2247317372200511/posts/2881496232115952

 


Złote medale absolwentów Olimpijskiego Koła Informatycznego w Bałtyckiej Olimpiadzie Informatycznej Licealistów 2021 – BOI 2021!

Jasiek Strzeszyński – złoty medal, drugie miejsce
Antek Długosz – złoty medal, piąte miejsce
Wyniki BOI 2021: https://www.boi2021.de/index.php/results/

Informacja Olimpiady Informatycznej:
https://www.facebook.com/OlimpiadaInformatyczna/posts/3816652711766281

Artykuł: https://www.facebook.com/2247317372200511/posts/2891608457771396

 



Sukces wychowanków Olimpijskiego Koła Informatycznego w finale Olimpiady Informatycznej Licealistów 2021!

Wychowankowie OKI fantastycznie zaprezentowali się w finale dużej Olimpiady Informatycznej: https://oi.edu.pl/l/28oi_3etap_wyniki

W 4 różnych międzynarodowych konkursach informatycznych, będą reprezentować Polskę następujący wychowankowie OKI:
Jasiek Strzeszyński, Antek Długosz, Zuzanna Osowska, Elżbieta Łabaj, Wiktoria Rozkosz

Cały artykuł:
https://www.facebook.com/2247317372200511/posts/2860174764248099

Jednocześnie 21 wychowanków Olimpijskiego Koła Informatycznego zdobyło laury podczas III etapu Olimpiady Informatycznej:

—Złoty medal—
Jasiek Strzeszyński
—Srebrny medal—
Michał Stawarz
Antek Długosz
Jakub Bachurski
—Brązowy medal—
Paweł Pilarski
Dominik Wawszczak
Rafał Mańczyk
Mikołaj Bulge – prowadzący Olimpijskie Koło Informatyczne
—Finalista z wyróżnieniem—
Zuzanna Ossowska
Tomasz Kwiatkowski – prowadzący Olimpijskie Koło Informatyczne
Ela Łabaj
Paweł Mroziuk
—Finalista—
Piotr Pływacz
Stasiek Lada
Wiktoria Rozkosz
Tomek Pływacz
Andrzej Gwiazda
Jonasz Aleszkiewicz
Mateusz Wasilewski
Paulina Żeleźnik
Ignacy Gębuś
Szczególne gratulacje dla Mikołaja Bulge – nasz prowadzący Olimpijskiego Koła Informatycznego – nie tylko sam odniósł wielki sukces, ale wprowadził trójkę osób do finału!!!!
Ela Łabaj,
Stasiek Lada
Paulina Żeleźnik



Video z informacją:

Link do video:
https://youtu.be/pSJD2xzdLZ0?t=17


Srebrny medal Janka Strzeszyńskiego – absolwenta OKI w Międzynarodowej Olimpiadzie Informatycznej Krajów Europy Środkowej – CEOI 2020!

Artykuł: https://www.facebook.com/2247317372200511/posts/2683718321893745

Informacja Olimpiady Informatycznej: https://www.facebook.com/OlimpiadaInformatyczna/photos/a.297519403679647/3147793285318897

Wyniki CEOI 2020: http://ceoi2020.inf.elte.hu/2020/08/28/final-ranking-of-ceoi-2020

 


Złoty medal Janka Strzeszyńskiego – absolwenta OKI w Międzynarodowej Olimpiadzie Informatycznej Krajów Europy Środkowej – CEOI 2020!

Artykuł: https://www.facebook.com/2247317372200511/posts/2683718321893745

Informacja Olimpiady Informatycznej: https://www.facebook.com/OlimpiadaInformatyczna/photos/a.297519403679647/3147793285318897

Wyniki CEOI 2020: http://ceoi2020.inf.elte.hu/2020/08/28/final-ranking-of-ceoi-2020

 



Fantastyczne wyniki absolwentów Olimpijskiego Koła Informatycznego na Międzynarodowej Olimpiadzie Informatycznej Krajów Bałtyckich – BOI 2020!
Jan Strzeszyński – złoty medal
Mikołaj Bulge – srebrny medal
Antoni Długosz – brązowy medal

Tweet Ministerstwa Edukacji Narodowej:
https://twitter.com/MEN_GOV_PL/status/1286616317290848258


Informacje w mediach społecznościowych:
Facebook: https://www.facebook.com/2247317372200511/posts/2653211011611143
LinkedIn: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6692396026646544384/
Twitter: https://twitter.com/OkiKolo/status/1286630702533025793
Strona OKI: https://oki.org.pl/oficjalne-wyniki-baltyckiej-olimpiady-informatycznej-licealistow-boi-2020/


Wyniki BOI 2020 na stronie Olimpiady
http://www.boi2020.lv/results.html


Komunikat Olimpiady Informatycznej:

============================
Janek Strzeszyński – uczestnik a następnie prowadzący zajęcia OKI – reprezentantem Polski na Międzynarodową Olimpiadę Informatyczną  Krajów Europy Centralnej 2020.
Janek został reprezentantem Polski jako uczeń I klasy Liceum.

Poniżej mistrzowskie omówienia zadania “Zabawa Bajtka” przez Janka Strzeszyńskiego:
https://oki.org.pl/szczegolowe-omowienie-zadania-zabawa-bajtka/

====================
Wyniki uczestników OKI podczas finałowego (II) etapu Olimpiady Informatycznej Juniorów:

Wyróżnienie I stopnia
Tomasz Pływacz
Jerzy Olkowski
Jan Gwiazda

Wyróżnienie II stopnia
Adam Gąsienica
Miłosz Dominiak
Rafał Mańczyk
Michał Margos
Michał Szeliga
Paulina Żeleźnik
Elżbieta Łabaj

Wyróżnienie III stopnia
Stanisław Lada
Antoni Czerwiński
Sylwia Sapkowska
Ignacy Kuś
Karol Żeleźnik

Finaliści
Zosia Mroziuk
Ignacy Noszczak


Informacje na stronach Olimpiady:
https://oij.edu.pl/news/oij14-etap2-wyniki/
Ranking:
https://oij.edu.pl/oij14/etap2/wyniki.pdf