Sukcesy uczestników

Piotr Dybich i Samuel Maj medalistami Olimpiady Informatycznej do lat 15!
16 września 2023

Piotr Dybich to uczestnik Olimpijskiego Koła Informatycznego od 5 klasy Szkoły Podstawowej.
Samuel Maj to uczestnik Olimpijskiego Koła Informatycznego od 7 klasy Szkoły Podstawowej.

Piotr Dybich zdobył złoty medal, zaś Samuel Maj brązowy medal na Europejskiej Olimpiadzie Informatycznej Juniorów – EJOI 2023! To zawody dla młodzieży do lat 15.

Komentarz Facebook:
https://www.facebook.com/OlimpijskieKoloInformatyczne/posts/pfbid0XWXxKqu3z5sL1dQvHd6JyhZeiTXPVACxRdCiSgi8nu2DtnmDNVEBUR9G15Y8FK1pl?comment_id=214771244935909
Artykuł OIJ: https://oij.edu.pl/news/oij18/ejoi23-wyniki/
Post Facebook:
https://www.facebook.com/OlimpijskieKoloInformatyczne/posts/pfbid0XWXxKqu3z5sL1dQvHd6JyhZeiTXPVACxRdCiSgi8nu2DtnmDNVEBUR9G15Y8FK1pl

Wyniki: http://ranking.ejoi2023.kiu.edu.ge/Ranking.html
Strona EJOI 2023: https://ejoi2023.kiu.edu.ge/

 

Stanisław Lada zwycięzcą Olimpiady Matematycznej Krajów Europy Środkowej!
30 sierpnia 2023

W dni zawodów Stanisław Lada skończył drugą klasę w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisłąwa Staszica w Wawaszawie. W latach 2018-2021 był uczestnikiem Olimpijskiego Koła Informatycznego zdobywając medale i wygrywając Olimpiadę Informatyczną Juniorów – info poniżej.

W trakcie Olimpiady Matematycznej Krajów Europy Środkowej Staszek jako jedyny zrobił wszystkie zadania zdobywając bezapelacyjnie pierwsze miejsce!
https://www.memo-official.org/MEMO/results/2023/individual/

Kamil Tokarski jednym z twórców gry Unholy
20 lipca 2023

Kamil Tokarski to uczestnik Olimpijskiego Koła Informatycznego w wieku 13-15 lat.
Mając 15 lat został laureatem Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów – poprzednika Olimpiady Informatycznej Juniorów:
https://talent.edu.pl/blog/2017/05/

Mając niespełna 20 lat dołączył do firmy Duality Games, gdzie został jednym z twórców i jednym z dwóch głównych programistów gry Unholy: https://store.steampowered.com/app/817020/Unholy/

Facebook:  https://www.facebook.com/OlimpijskieKoloInformatyczne/posts/pfbid02mcA4qoE7FHsyDpb4Qx9Rs1ytQqES3Bee9cJRxUgniHPiyDfH9xhbXH7YsEGY7G14l
LinkedIn: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7087842022358720512/
Instagram: https://www.instagram.com/p/Cu7WNUso36-/

 

Finał Olimpiady Informatycznej Juniorów 2023 – Sukces uczestników OKI!

49 spośród 112 finalistów OIJ to uczestnicy zajęć Olimpijskiego Koła Informatycznego!
5 spośród 7 złotych medalistów finału OIJ to uczestnicy OKI!
12 spośród 20 srebrnych medalistów finału OIJ to uczestnicy OKI!
13 spośród 28 brązowych medalistów finału OIJ to uczestnicy OKI!

Post Facebook: https://www.facebook.com/OlimpijskieKoloInformatyczne/posts/pfbid02gPPYrYT5mEg8d6kToRfi2SDgynmrnLvdmVynAa1FrQDeHQyG9aikpSFt9X9NnArGl  
LinkedIn: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7063086668177653760/
Informacja OIJ: https://oij.edu.pl/news/oij17/oij17-3etap-podsumowanie/

Ranking: https://oij.edu.pl/oij17/etap3/wyniki.pdf

 

Sukces wychowanków OKI na Bałtyckiej Olimpiadzie Informatycznej – Dania 2023!

Adam Gąsienica-Samek, wychowanek Olimpijskiego Koła Informatycznego, zwycięzcą Bałtyckiej Olimpiady Informatycznej 2023!
Adam zwyciężył bezapelacyjnie, zdobywając maksimum punktów każdego dnia zawodów!

Rafał Mańczyk, wychowanek Olimpijskiego Koła Informatycznego zdobywa srebro na tych samych zawodach!

Gratulujemy pięknej przygody! https://youtu.be/CTUDbW_L-bs?t=304

Ranking: https://boi2023.org/results
Artykuł Olimpiady Informatycznej: https://www.facebook.com/OlimpiadaInformatyczna/posts/pfbid02zPeh9AGf5dGVsCCricQuMQMAzFNkUP3pm2xgFyYbzyfcJTRX6XiaRg3oZ9uVsCtil
Artykuł OKI: https://oki.org.pl/zwyciestwo-polskiej-reprezentacji-baltycka-olimpiada-informatyczna-2023/
Artykuł portalu ZawszePomorze : https://www.zawszepomorze.pl/29-baltycka-olimpiada-informatyczna-w-czolowce-uczniowie-z-pomorza

Zadania dzień próbny: https://boi23.kattis.com/contests/boi23warmup/problems
Zadania dzień 1: https://boi23.kattis.com/contests/boi23day1open/problems
Zadania dzień 2: https://boi23.kattis.com/contests/boi23day2open/problems

Fantastyczny wynik wychowanków OKI podczas finału 30 Olimpiady Informatycznej Szkół Średnich – 2023 rok!

Wychowankowie Olimpijskiego Koła Informatycznego zdobyli:
2 złote medale
3 srebrne medale
8 brązowych medali
3 tytuły finalisty z wyróżnieniem
4 tytuły finalisty

Gratulujemy pasji, zaangażowania, radości!

Szczególne ukłony dla Szymona Nowaka z Raciborza za piękną opowieść o tym jak zaczął w I klasie Liceum przygotowania do Olimpiady. Samodzielnie pracując, robiąc nawet 10 zadań tygodniowo, w III klasie jest w top 50 najlepszych informatyków w Polsce.
Ma uczelnię, może skupić się na swojej pasji!

Ranking: https://www.oi.edu.pl/l/30oi_3etap_wyniki/
Video Olimpiady: https://www.facebook.com/OlimpiadaInformatyczna/videos/109226075462740/
Post OKI: https://oki.org.pl/grat-dla-finalistow-kaureatow-zwyciezcow-30-olimpiady-informatycznej/

 

Sukces wychowanków OKI w finale Potyczek Algorytmicznych 2023!

Potyczki Algorytmiczne to nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Programowaniu. Tym z większą dumą informujemy o sukcesach wychowanków Olimpijskiego Koła Informatycznego:
Rafał Mańczyk zajął 5-te miejsce: https://youtu.be/tZOkNuJqOyY?t=2893
Adam Gąsienica-Samek – NAJMŁODSZY finalista Potyczek – 14 miejsce! https://youtu.be/tZOkNuJqOyY?t=2512
Antek Długosz – 15 miejsce: https://youtu.be/tZOkNuJqOyY?t=2472

Facebook: https://www.facebook.com/OlimpijskieKoloInformatyczne/posts/pfbid0DGvoa6JR2HwFHGFUkHL4qoJfVvnGD92qZz9JooEVH6vK3rM87gTWwkjr5ZpLno3sl
LinkedIn: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7028675869703352320/
Twitter: https://twitter.com/OkiKolo/status/1622910936041287683

Ranking: https://sio2.mimuw.edu.pl/c/pa-2022-2/liveranking/582/simple/

Antek Długosz i Rafał Mańczyk wśród top 20 informatyków Polsce
Wychowankowie OKI – Antoni Długosz, Rafał Mańczyk oraz Adam Gąsienica-Samek – finalistami Potyczek Algorytmicznych 2022 – nieoficjalnych mistrzostw Polski w programowaniu i rozwiązywaniu problemów przy pomocy komputera.

Antoni Długosz – student I roku Uniwersytetu Jagiellońskiego, wychowanek OKI od I klasy Gimnazjum
Rafał Mańczyk – uczeń II klasy Liceum Ogólnokształcącego nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu, wychowanek Olimpijskiego Koła Informatycznego od 7 klasy Szkoły Podstawowej
Adam Gąsienica-Samek – uczeń II klasy Liceum Ogólnokształcącego nr XIV im. Stanisława Staszica w Warszawie – uczestnik stacjonarnych i zdalnych zajęć OKI od 6 klasy SP!

Potyczki Algorytmiczne to najstarszy konkurs informatyczny w Polsce.
Uważany jest za mistrzostwa Polski w algorytmice. Takie osobistości jak Marek Sokołowski, Marek Sommer, Wojtek Nadara, Kamil Dębowski to legendy polskiej informatyki.
Tym większe gratulacje dla Antoniego Długosza, Rafała Mańczyka oraz Adama Gąsienicy-Samka za znalezienie się w takim gronie!!!
Życzę przede wszystkim radości ale też kolejnych sukcesów które są paliwem do dalszego odkrywania!

Ranking: https://sio2.mimuw.edu.pl/c/pa-2022-1/ranking/

Antoni Długosz mistrzem Europy Środkowej w programowaniu zespołowym

https://www.uj.edu.pl/wiadomosci/-/journal_content/56_INSTANCE_d82lKZvhit4m/10172/152266180

Antek Długosz – uczestnik OKI od I klasy Gimnazjum, student I roku Uniwersytetu Jagiellońskiego – wspólnie z kolegami, Grzegorzem Gawryał oraz Jackiem Salatą został zwycięzcą Mistrzostw Centralnej Europy w Programowaniu Zespołowym!
Mistrzostwa odbyły się 26-27 listopada 2022 w Ljubljanie (Słowenia).

https://programy.nauka.gov.pl/dwa-pierwsze-miejsca-dla-polskich-studentow-w-mistrzostwach-centralnej-europy-w-programowaniu-zespolowym/

Zespół Antka pokonał Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Karola w Pradze oraz Uniwersytet w Zagrzebiu!
Wielki sukces!!!

To pierwsze zwycięstwo Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Historyczny sukces!!!

Ale więcej!
Antek Długosz i zespół UJ zapewnił  sobie udział w Mistrzostwach Świata w Programowaniu Zespołowym (International Collegiate Programming Competition) który odbędzie się w Egipcie w 2023 roku!

Wooooooooow!

Ranking: https://cerc2022.acm.si/#results

Antoni Długosz pracownikiem naukowym Uniwersytetu Jagiellońskiego!
Nasza droga nie kończy się na Olimpiadzie! https://youtu.be/btN5PIn4eNU?t=1232

Antek Długosz rozwiązuje problemy tego świata w ramach Uniwersytetu Jagiellońskiego!
https://matinf.uj.edu.pl/kandydaci/oferta-dla-najlepszych/dziekanski-fundusz-dla-olimpijczykow/wyniki

Gratulujemy i życzymy fantastycznych odkryć!

Paulina Żeleźnik oraz Wiktoria Rozkosz medalistkami Europejskiej Olimpiady Informatycznej Dziewcząt! 

Paulina Żeleźnik – uczestniczka OKI od 7 klasy SP – srebrną medalistką EGOI 20222!
Wiktoria Rozkosz – uczestniczka OKI od I klasy Gimnazjum – brązową medalistką EGOI 20222!

European Girls’ Olympiad in Informatics odbyła się w Turcji, 16-23 października.
Wyniki: https://stats.egoi.org/editions/2022/results/

Gratulacje dla naszych reprezentantek!

Złoto i brąz wychowanków Olimpijskiego Koła Informatycznego w Europejskiej Olimpiadzie Informatycznej Juniorów 2022!
Wychowankowie OKI z medalami Europejskiej Olimpiady Informatycznej Juniorów 2022!
Aleksander Lada – złoty medal
Piotr Dybich – brązowy medal
Informacja Olimpiady: https://www.facebook.com/OIJuniorow/posts/pfbid02yy52jmSh3Qp1UxLPwKmbFeygqY35MpFS1fVdzgQo4R2nVBsKm9chvuF5mPEp6atol
Artykuł OKI: https://oki.org.pl/ejoi-2022/
Ranking: https://docs.google.com/spreadsheets/d/16Nb_VMeWkVegicMgO8XDa1Y0jAZO_nN1ifhMyTtmks4

Dwa srebrne medale wychowanków Olimpijskiego Koła Informatycznego w Międzynarodowej Olimpiadzie Informatycznej!
Jan Strzeszyński  oraz Michał Stawarz srebrnymi medalistami najbardziej prestiżowych zawodów informatycznych!
Artykuł na stronie ministerstwa: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/mlodzi-informatycy-nagrodzeni-na-miedzynarodowej-olimpiadzie-informatycznej
Artykuł OKI: https://oki.org.pl/ioi-34/
TVN 24: https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/polacy-przywiezli-cztery-medale-dwa-zdobyli-informatycy-ze-staszica-6074920

 

Sukces wychowanków Olimpijskiego Koła Informatycznego w finale Olimpiady Informatycznej Juniorów 2022!

Pełna informacja: https://oki.org.pl/gratulacje-oij2022/

Złoci medaliści:
Stanisław Lada (zwycięzca z maksimum punktów!)
Karol Żeleźnik
Piotr Dybich

Srebrni medaliści:
Marek Kazimierczak
Ignacy Kuś
Szymon Urban
Adam Szymaszkiewicz

Brązowi medaliści:
Zofia Mroziuk
Franciszek Kurlej
Kalina Staszewska
Samuel Maj

Finaliści:
Karolina Pyzik
Piotr Onyszko
Ksawery Bęś
Daria Mielniczek
Michał Mieszek
Franciszek Zachuta
Adam Zych
Stanisław Sitek
Aleksander Lada
Natalia Mietelska
Milena Jaźwińska
Michał Bublewicz
Maksymilian Dziok
Jakub Żyto

Ranking: https://oij.edu.pl/oij16/etap3/wyniki.pdf

Szczególne ukłony dla Karoliny Pyzik i Samuela Maja. Samuel zaczął przygodę przygodę z informatyką w listopadzie, Karolina we wrześniu: https://www.facebook.com/OlimpijskieKoloInformatyczne/posts/188590026832171?comment_id=3121997731351674
Uwierzyli że mogą, dali się ponieść przygodzie, ciężko pracowali robiąc 3-4 zadania tygodniowo. I dziś cieszą się WIELKIM DNIEM!

Jednocześnie z przyjemnością spieszę powiedzieć, że Stanisław Lada, Karol Żeleźnik, Piotr Dybich, Mateusz Jurach, Jan Myszka, Magdalena Pawlicka, Marek Kazimierczak, Ignacy Kuś tworzą reprezentację Polski na EJOIEuropean Junior Olympiad in Informatics!
Gratulacje!

 

Sukces wychowanków Olimpijskiego Koła Informatycznego w finale Olimpiady Informatycznej Licealistów 2022!

Wychowankowie OKI fantastycznie zaprezentowali się w finale dużej Olimpiady Informatycznej:

W 4 różnych międzynarodowych konkursach informatycznych, będą reprezentować Polskę następujący wychowankowie OKI:
Jasiek Strzeszyński, Antek Długosz, Zuzanna Osowska, Elżbieta Łabaj, Wiktoria Rozkosz

Cały artykuł:
https://www.facebook.com/2247317372200511/posts/2860174764248099

Jednocześnie 21 wychowanków Olimpijskiego Koła Informatycznego zdobyło laury podczas III etapu Olimpiady Informatycznej:

—Zwycięzca—
Jan Strzeszyński
—Złoty medal i drugie miejsce —
Michał Stawarz

—Srebrny medal—

Antek Długosz
Piotr Pływacz
Paulina Żeleźnik
—Brązowy medal—
Wiktoria Rozkosz
Jerzy Olkowski
Igor Staszkiewicz
Andrzej Gwiazda
Artur Wojtuszkiewicz
Jan Gwiazda
—Finalista z wyróżnieniem—
Jan Kolipiński
Jakub Łapiński
Tomasz Kwiatkowski – prowadzący Olimpijskie Koło Informatyczne
Miron Hunia
—Finalista—
Karol Łacina
Elżbieta Łabaj
Zuzanna Ossowska
Michał Szeliga
Maciej Wiśniewski
Tomasz Pływacz
Adam Gąsienica-Samek
Kacper Dąbrowski

Złoty Medal Janka Strzeszyńskiego, absolwenta Olimpijskiego Koła Informatycznego na Międzynarodowej Olimpiadzie Informatycznej IOI 2021!

Artykuł:
https://www.facebook.com/2247317372200511/posts/2908841512714757
Informacja Olimpiady:
https://www.facebook.com/OlimpiadaInformatyczna/posts/3991250984306452
Wyniki:
https://ranking.ioi2021.sg/
http://stats.ioinformatics.org/results/2021

Złoty medal Międzynarodowa Olimpiada Informatyczna

 



Pierwsza Europejska Olimpiada Informatyczna Dziewcząt  2021 – sukces uczestniczek Olimpijskiego Koła Informatycznego!

Wiktoria Rozkosz – srebrny medal
Ela Łabaj – brązowy medal
Ela jest uczennicą VIII klasy, a już osiągnęła fantastyczny sukces wśród licealistów!
Gratulacje dla Jowity Drozdowicz i Mikołaja Bulge – to również sukces nauczycieli prowadzących Olimpijskie Koło Informatyczne dla zaawansowanych!Wyniki: https://egoi.ch/en/results/Informacja Olimpiady Informatycznej: https://www.facebook.com/OlimpiadaInformatyczna/posts/3965183173579900

Artykuł: https://www.facebook.com/2247317372200511/posts/2904211193177789
oraz: https://oki.org.pl/egoi/


Informacja Ministerstwa Edukacji i Nauki:
https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/i-europejska-olimpiada-informatyczna-dziewczat-ego–sukcesy-naszej-reprezentacji



Sukces uczestników Olimpijskiego Koła Informatycznego w finale Olimpiady Informatycznej Juniorów 2021!

Złoci Medaliści:
Karol Łacina
Stanisław Lada
Jerzy Olkowski
Adam Gąsienica-Samek
Paulina Żeleźnik
Ignacy Kus
Tomasz Pływacz
Filip Latuszek
Srebrni Medaliści:
Szymon Hajderek
Michał Margos
Natalia Mietelska
Brązowi Medaliści:
Zofia Mroziuk
Piotr Dybich
Mateusz Tymiński
Oliwia Rozkosz
Gabriela Ossowska
Karol Żeleźnik
Adam Wnuk
Finaliści:
Oskar Pogoda
Wojciech Wnuk
Konrad Chojnacki
Daria Mielniczek
Maria Zyskowska
Jakub Gryz
Katarzyna Furmanek
Szczególnie gratulujemy naszej wychowance Darii Mielniczek, uczennicy IV klasy Szkoły Podstawowej fantastycznego sukcesu jakim jest tytuł FINLIASTKI Olimpiady Informatycznej Juniorów. Znalazła się elitarnym gronie 100 najlepszych polskich informatyków rywalizując z uczniami klas 7-8, starszymi nawet o 4 lata!
Wooooow!!!
Historyczny sukces!
Ukłony dla Rodziców za motywację, prowadzenie i fantastyczny talent córki.


Lista finalistów:
https://oij.edu.pl/oij15/etap3/wyniki.pdf
Artykuł:
https://www.facebook.com/2247317372200511/posts/2881496232115952

 


Złote medale absolwentów Olimpijskiego Koła Informatycznego w Bałtyckiej Olimpiadzie Informatycznej Licealistów 2021 – BOI 2021!

Jasiek Strzeszyński – złoty medal, drugie miejsce
Antek Długosz – złoty medal, piąte miejsce
Wyniki BOI 2021: https://www.boi2021.de/index.php/results/

Informacja Olimpiady Informatycznej:
https://www.facebook.com/OlimpiadaInformatyczna/posts/3816652711766281

Artykuł: https://www.facebook.com/2247317372200511/posts/2891608457771396

 



Sukces wychowanków Olimpijskiego Koła Informatycznego w finale Olimpiady Informatycznej Licealistów 2021!

Wychowankowie OKI fantastycznie zaprezentowali się w finale dużej Olimpiady Informatycznej: https://oi.edu.pl/l/28oi_3etap_wyniki

W 4 różnych międzynarodowych konkursach informatycznych, będą reprezentować Polskę następujący wychowankowie OKI:
Jasiek Strzeszyński, Antek Długosz, Zuzanna Osowska, Elżbieta Łabaj, Wiktoria Rozkosz

Cały artykuł:
https://www.facebook.com/2247317372200511/posts/2860174764248099

Jednocześnie 21 wychowanków Olimpijskiego Koła Informatycznego zdobyło laury podczas III etapu Olimpiady Informatycznej:

—Złoty medal—
Jasiek Strzeszyński
—Srebrny medal—
Michał Stawarz
Antek Długosz
Jakub Bachurski
—Brązowy medal—
Paweł Pilarski
Dominik Wawszczak
Rafał Mańczyk
Mikołaj Bulge – prowadzący Olimpijskie Koło Informatyczne
—Finalista z wyróżnieniem—
Zuzanna Ossowska
Tomasz Kwiatkowski – prowadzący Olimpijskie Koło Informatyczne
Ela Łabaj
Paweł Mroziuk
—Finalista—
Piotr Pływacz
Stasiek Lada
Wiktoria Rozkosz
Tomek Pływacz
Andrzej Gwiazda
Jonasz Aleszkiewicz
Mateusz Wasilewski
Paulina Żeleźnik
Ignacy Gębuś
Szczególne gratulacje dla Mikołaja Bulge – nasz prowadzący Olimpijskiego Koła Informatycznego – nie tylko sam odniósł wielki sukces, ale wprowadził trójkę osób do finału!!!!
Ela Łabaj,
Stasiek Lada
Paulina Żeleźnik



Video z informacją:

Link do video:
https://youtu.be/pSJD2xzdLZ0?t=17


Srebrny medal Janka Strzeszyńskiego – absolwenta OKI w Międzynarodowej Olimpiadzie Informatycznej Krajów Europy Środkowej – CEOI 2020!

Artykuł: https://www.facebook.com/2247317372200511/posts/2683718321893745

Informacja Olimpiady Informatycznej: https://www.facebook.com/OlimpiadaInformatyczna/photos/a.297519403679647/3147793285318897

Wyniki CEOI 2020: http://ceoi2020.inf.elte.hu/2020/08/28/final-ranking-of-ceoi-2020

 


Złoty medal Janka Strzeszyńskiego – absolwenta OKI w Międzynarodowej Olimpiadzie Informatycznej Krajów Europy Środkowej – CEOI 2020!

Artykuł: https://www.facebook.com/2247317372200511/posts/2683718321893745

Informacja Olimpiady Informatycznej: https://www.facebook.com/OlimpiadaInformatyczna/photos/a.297519403679647/3147793285318897

Wyniki CEOI 2020: http://ceoi2020.inf.elte.hu/2020/08/28/final-ranking-of-ceoi-2020

 



Fantastyczne wyniki absolwentów Olimpijskiego Koła Informatycznego na Międzynarodowej Olimpiadzie Informatycznej Krajów Bałtyckich – BOI 2020!
Jan Strzeszyński – złoty medal
Mikołaj Bulge – srebrny medal
Antoni Długosz – brązowy medal

Tweet Ministerstwa Edukacji Narodowej:
https://twitter.com/MEN_GOV_PL/status/1286616317290848258


Informacje w mediach społecznościowych:
Facebook: https://www.facebook.com/2247317372200511/posts/2653211011611143
LinkedIn: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6692396026646544384/
Twitter: https://twitter.com/OkiKolo/status/1286630702533025793
Strona OKI: https://oki.org.pl/oficjalne-wyniki-baltyckiej-olimpiady-informatycznej-licealistow-boi-2020/


Wyniki BOI 2020 na stronie Olimpiady
http://www.boi2020.lv/results.html


Komunikat Olimpiady Informatycznej:

============================
Janek Strzeszyński – uczestnik a następnie prowadzący zajęcia OKI – reprezentantem Polski na Międzynarodową Olimpiadę Informatyczną  Krajów Europy Centralnej 2020.
Janek został reprezentantem Polski jako uczeń I klasy Liceum.

Poniżej mistrzowskie omówienia zadania “Zabawa Bajtka” przez Janka Strzeszyńskiego:
https://oki.org.pl/szczegolowe-omowienie-zadania-zabawa-bajtka/

====================
Wyniki uczestników OKI podczas finałowego (II) etapu Olimpiady Informatycznej Juniorów:

Wyróżnienie I stopnia
Tomasz Pływacz
Jerzy Olkowski
Jan Gwiazda

Wyróżnienie II stopnia
Adam Gąsienica
Miłosz Dominiak
Rafał Mańczyk
Michał Margos
Michał Szeliga
Paulina Żeleźnik
Elżbieta Łabaj

Wyróżnienie III stopnia
Stanisław Lada
Antoni Czerwiński
Sylwia Sapkowska
Ignacy Kuś
Karol Żeleźnik

Finaliści
Zosia Mroziuk
Ignacy Noszczak


Informacje na stronach Olimpiady:
https://oij.edu.pl/news/oij14-etap2-wyniki/
Ranking:
https://oij.edu.pl/oij14/etap2/wyniki.pdf