Mistrz Programowania 2024

Mistrz Programowania 2024 to całkowicie bezpłatny, ogólnopolski, corocznego konkurs skierowany przede wszystkim do nastolatków: https://mistrz-programowania.oki.org.pl/ Są nagrody, fun, zabawa: https://youtu.be/GFQDOw-6yeQ Zabawne zadania, poziom od najprostszych do mocnego pomysłu, 5 wciągających rund: https://mistrz-programowania.oki.org.pl/#tasks Są nagrody – dla uczniów! Każdy kto zrobi choć jedno zadanie ma szansę na nagrodę. Warto też robić zadania z każdej rundy! https://mistrz-programowania.oki.org.pl/#nagrody Zadania są tak skonstruowane, że nawet początkujący może zdobyć punkty w olimpijskich problemach! By wciągnąć się w przygodę. By zobaczyć fun, radość, przyszłość! https://youtu.be/mNmnYWDJn1g?t=155 Po prostu DOŁĄCZ! https://mistrz-programowania.oki.org.pl/#join Umieść informacje o Mistrzu Programowania 2024 na swojej stronie! https://mistrz-programowania.oki.org.pl/#share Poinformuj nas wysyłając wiadomość na adres: mistrz-programowania@oki.org.pl Dołączysz to grona tych wspierają polską młodzież! Fun, przygoda, przyszłość! https://mistrz-programowania.oki.org.pl/#join

 

Programowanie to radość, sens, przyszłość!

Oderwijmy nastolatków od gier! Pokażmy im coś ciekawszego!
Przed nami trzecia, kolejna edycja Mistrza Programowania.

To całkowicie bezpłatny, ogólnopolski, coroczny konkurs programistyczny. Każdy może wziąć udział ale zapraszamy szczególnie młodzież ze szkół podstawowych i średnich.

W ostatniej edycji konkursu wzięło udział ponad 950 uczestników. W tym roku organizatorzy celują w ponad 2000!

Zadania stopniowo wprowadzają nastolatka w programowanie, rozwiązywanie problemów przy pomocy komputera – od najprostszych do wymagających pomysłu, wiedzy, analizy problemu. To samo młodzi ludzie będą robić w przyszłości – jako programiści, wynalazcy, pracownicy naukowi.
Programowanie tu fun, przygoda, przyszłość!